logo

Wkładki ortopedyczne – Tychy

Sprzedajemy wkładki ortopedyczne w Tychach. Oferujemy produkty zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych oraz seniorów. Prowadzimy sieć sklepów, dlatego mamy również placówki zlokalizowane w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Możesz przyjść do nas osobiście i wybrać jedną z dostępnych opcji. Jeśli jednak żadna nie będzie pasowała do rozmiaru stopy czy do konkretnych zaleceń lekarza, sprowadzimy dla Ciebie produkt wykonany na indywidualne zamówienie.

 

Czym cechują się wkładki ortopedyczne, które oferujemy?

Oferujemy wkładki ortopedyczne, które mają:

 

  • wdrożone innowacyjnymi rozwiązaniami w kontekście wsparcia w ograniczeniu dolegliwości bólowych ze strony układu ruchu,
  • możliwość poprawy komfortu podczas chodzenia, pracy, ćwiczeń i każdej innej czynności, w której bierze udział aparat ruchu,
  • wdrożone struktury zapewniające odpowiednią amortyzację,
  • zdolność do odciążenia struktur anatomicznych poprzez zmniejszenie punktowego obciążenia.

 

Wkładki ortopedyczne, które oferujemy, stosuje się m.in. przy takich schorzeniach jak płaskostopie, lordoza czy ostroga piętowa. Jeśli w związku z nimi uczestniczysz w procesie korygującym wady, znajdziesz u nas też akcesoria do fizykoterapii. Stanowią one wsparcie m.in. w procesie odzyskiwania sprawności.

Produkty dostępne w asortymencie są tworzone z myślą o konkretnych potrzebach i schorzeniach. Poprawiają komfort chodzenia, odciążają stawy, a także umożliwiają proporcjonalny rozkład masy ciała. Najlepiej stosować je zgodnie z zaleceniami medycznymi oraz wskazaniami producenta.

Do góry