logo
Fizykoterapia

Fizykoterapia – Tychy

Oferujemy możliwość zakupu sprzętu medycznego do fizykoterapii. W Tychach i powiecie bieruńsko-lędzińskim znajduje się sieć naszych sklepów. Są w nich dostępne produkty, które wesprą Cię w procesie odzyskiwania sprawności i regeneracji ciała. Na miejscu pracują fachowcy udzielający porad w zakresie doboru sprzętu do konkretnych potrzeb, a także sposobu korzystania z niego.

Realizujemy zlecenia na sprzęt medyczny, dzięki czemu pacjenci mogą uzyskać częściową lub nawet całkowitą refundację z NFZ. W razie potrzeby wypożyczamy też niektóre elementy, takie jak np. łóżka rehabilitacyjne. Jeśli potrzebujesz czegoś, co nie znajduje się aktualnie w naszym asortymencie, możemy to dla Ciebie zamówić.

Jaki sprzęt do fizykoterapii oferujemy?

Fizykoterapia to proces rehabilitacyjny opierający się na świetle, wysokiej temperaturze, ultradźwiękach oraz na prądzie elektrycznym. Jest prowadzony przez doświadczonych fachowców. Często pacjenci otrzymują jednak zalecenia dotyczące kontynuacji ćwiczeń w domu. Nasze wyroby i sprzęt ich w tym wspierają.

Znajdziesz u nas m.in. rotary, różnego rodzaju piłki, piłeczki, taśmy, poduszki i wałki, pasy stabilizacyjne oraz wiele innych. Sprzedajemy też sprzęt do gimnastyki korekcyjnej. Oferujemy produkty dla pacjentów w każdym wieku i o zróżnicowanych potrzebach wynikających z ich stanu zdrowie. Każdy wariant cechuje się jednak wysoką jakością wykonania i dopasowaniem do potrzeb medycznych.

Zapraszamy do zakupów.

Do góry