logo
Masaż

Masaż – Tychy

Oferujemy akcesoria do masażu. W Tychach oraz na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego znajdują się nasze sklepy. Znajdziesz w nich szeroki wybór produktów stworzonych z myślą o potrzebach wynikających z nadmiernego napięcia mięśni czy dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Oferowane wyroby są przydatne do tego, aby podtrzymywać efekty profesjonalnie wykonywanych masaży, a także do tego, aby samodzielnie w domu obniżać i podnosić napięcie mięśni, poprawiać poziom ukrwienia poszczególnych tkanek oraz elastyczność i wytrzymałość włókien mięśniowych.

 

Jakie akcesoria do masażu oferujemy?

Jako sklep z wyrobami medycznymi oferujemy szeroki wybór akcesoriów do masażu. Znajdziesz u nas m.in.:

 

  • piłki i piłeczki — w tym produkty z wypustkami,
  • rolery,
  • szczotki,
  • masażery.

 

Każdy produkt pochodzi od renomowanego producenta. Dzięki temu ma wysoką wytrzymałość i jest dopracowany. To sprawia, że umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów w kontekście masażu. W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria do fizjoterapii, które można stosować jako uzupełnienie sesji terapeutycznych, zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty. Sprzedajemy m.in. taśmy obciążeniowe, maty do ćwiczeń.

W każdym naszym sklepie pracują doświadczeni specjaliści, którzy doradzą Ci, na jakie produkty się zdecydować i jak bezpiecznie z nich korzystać. Pomogą w porównaniu i wyborze akcesoriów. Zadbają też o to, aby ich użytkowanie było dla Ciebie w pełni zrozumiałe.

Zapraszamy do zakupów.

Do góry