Sprzedajemy aparaty słuchowe w Tychach. Zajmujemy się również przeprowadzaniem badań słuchu, które umożliwiają zdiagnozowanie i zbadanie ubytków u pacjentów po 26. roku życia, ale także młodszych.
W każdej naszej placówce, zlokalizowanej w Tychach i na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego, znajduje się nowoczesny sprzęt badawczy. Umożliwia on szybkie, bezbolesne przeprowadzenie diagnostyki, a tym samym wpływa na dobór parametrów sprzętu do indywidualnych wymagań.
Badanie, dobór aparatu słuchowe, serwis i nie tylko — kompleksowa obsługa
Po badaniu zajmiemy się dobraniem aparatu słuchowego do konkretnego schorzenia. Oferujemy szeroki wybór urządzeń o różnych parametrach technicznych i wymiarach. Każde z nich jest oparte na nowoczesnej technologii. Dopasujemy konkretny sprzęt do Twoich potrzeb w taki sposób, aby pozytywnie wpłynął na jakość życia, a także odzyskanie pewności siebie.
Poinformujemy Cię, jak korzystać z aparatury, jak dbać o jej pełną sprawność i wydajność. Prowadzimy też serwis aparatów słuchowych. Jeśli w ich trybie pracy nastąpi jakakolwiek zmiana, udzielimy Ci pomocy najszybciej, jak będzie to możliwe.
Kompleksowa obsługa w zakresie badania słuchu, doboru aparatu, a także jego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć stresu. W jednym miejscu otrzymasz wsparcie w każdym z interesujących Cię obszarów i będziesz wiedział, gdzie zwrócić się po pomoc w razie potrzeby.
Sprzedajemy też akcesoria do fizjoterapii, a także z dziedziny ortopedii i wielu innych. Rozbudowany asortyment pozwoli Ci w jednym miejscu zaopatrzyć się w liczne produkty niezbędne w codziennym życiu i pielęgnacji.
Kiedy warto rozważyć sięgnięcie po aparat słuchu?
Ubytek słuchu rozwija się stopniowo, często najpierw dotyka zdolności słyszenia wybranych dźwięków. Do wykonania badań powinno skłonić Cię zauważenie następujących objawów:
- wydaje Ci się, że rozmówcy mówią niewyraźnie lub bełkoczą,
- musisz się wysilać, aby usłyszeć mowę lub szept,
- hałasy w tle przeszkadzają Ci, gdy rozmawiasz z innymi ludźmi,
- masz trudności ze zrozumieniem rozmówcy w trakcie jazdy samochodem,
- podczas spotkania, rozmów przy stole musisz siedzieć bliżej osób mówiących, by móc je zrozumieć,
- Twoi bliscy zwracają Ci uwagę, że głośno słuchasz telewizora,
- nie słyszysz tykania zegar.
Wystąpienie nawet jednego z objawów powinno skłonić do rozważenie diagnostyki. Jeśli jest ich kilka, nie zwlekaj. Zignorowany ubytek słuchu może prowadzić do niepokoju i utraty pewności siebie, depresji oraz izolacji i samotności. Lekceważąc go u siebie lub któregoś ze swoich bliskich, zwiększasz ryzyko, że przypadłość fizyczna przybierze również formę psychiczną. Aby tego uniknąć, warto jak najszybciej zareagować. Aparaty słuchowe są obecnie refundowane, więc ich założenie jest mniejszym obciążeniem dla pacjentów.